2.5
אין חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז וטרינרי תל מונד
אבני חן 2, תל מונד , 09-7964439
ד"ר עדי גפן 052-8265086

ד"ר מוניקה גפן 052-2974595

 
 
 
 
ד"ר מוניקה גפן - מרפאה וטרינרית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09-7964439
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע מקצועי

 
 

כל מה שצריך לדעת על חיסון משושה לכלבים

 
כלבים עלולים להידבק במחלות נפוצות שונות במהלך חייהם. הסיבות להידבקות רבות ומגוונות, אך המטרה היא אחת: להקדים תרופה למכה ולמנוע את הסבל מחבריכם היקרים, המצטרפים לעיתים למשפחה בעודם גורים צעירים.
הקליקו להמשך קריאה
 
 
 

מניעת טפילים בכלבים ובחתולים

 
איך מתמודדים עם פרעושים ועם קרציות? ולמה בכלל צריך להתמודד איתם? האם טיפול בכלב לבדו יפתור את הבעיה? תשובות לשאלות אלו ולרבות נוספות בנוגע לטפילים בבעלי חיים תמצאו במאמר שלפניכם.
הקליקו להמשך קריאה

 
 
 

שעלת כלביות

 
שעלת כלביות היא מחלה נפוצה במקומות עם ריכוז גבוה של כלבים, כגון כלביות ופנסיונים לכלבים. במאמר שלפניכם תמצאו מידע על הסימפטומים של המחלה, דרכי הטיפול בה וטיפים כיצד להימנע ממנה.
הקליקו להמשך קריאה
 
 
 

תולעת הפארק

 
כשמדברים על מחלות נפוצות בקרב כלבים בישראל, אי אפשר שלא להזכיר את תולעת הפארק (פירוסירקה לופי). אופן ההדבקות במחלה פשוט מאוד: כלבים המטיילים בחוץ, עלולים לבלוע, במודע או לאו, חיפושיות זבל המסתובבות על-גבי הקרקע, והנושאות את הטפיל בתוכן. לכן, מומלץ להשגיח על הכלבים ולשים לב שהם אינם מלקקים את הקרקע או אוכלים חיפושיות זבל. מומלץ אף שירכיבו לכלב מחסום פה בזמן הטיול.
הקליקו להמשך קריאה
 
 
 

חיסונים לחתולים

 
אם אתם מגדלים חתול, כדאי שתדעו: בין אם הוא רק בבית ובין אם הוא נוהג לצאת אל הגינה, צריך לחסן אותו כדי להגן עליו מפני מחלות. במידה שהוא אינו מחוסן, הוא עלול להידבק במחלות שונות, שעלולות גם להדביק אתכם ולפגוע בבריאותכם. חשוב להבין, שגם בסוליות הנעליים שלנו אנחנו יכולים לשאת מחלות וטפילים, שאינם נראים לעין, ולכן כל-כך חשוב לחסן כל חתול שאתם מגדלים.
הקליקו להמשך קריאה