2.5
אין חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז וטרינרי תל מונד
אבני חן 2, תל מונד , 09-7964439
ד"ר עדי גפן 052-8265086

ד"ר מוניקה גפן 052-2974595

 
 
 
 
ד"ר מוניקה גפן - מרפאה וטרינרית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09-7964439
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מרכז וטרינרי תל מונד מנוהל על-ידי ד"ר מוניקה גפן וד"ר עדי גפן. המרכז הוקם מתוך רצון לתת טיפול לחיות הבית שלכם בצורה מקצועית ומתוך הכרה מעמיקה של כל צורכי בעלי החיים ובעליהם.

 

הטיפולים במרפאה

 
במרפאנו אנו מעניקים טיפולים שוטפים, טיפולים כירורגיים כמו גם יעוץ בנושאים של התנהגות בעלי חיים, חינוך גורים ואף טיפולי יופי וטיפוח. כל זאת – תחת קורת גג אחת. במרפאה קיים ציוד דיאגנוסטי חדשני, אשר מאפשר לנו אבחנה איכותית וטיפול מלא, עד להחלמתו ולשיקומו של בעל החיים שלכם.

 

האני מאמין שלנו

 
מטרתנו היא להעניק שירות מקצועי וטיפול מסור ואחראי לחיות המחמד שלכם. לשם כך, אנו מתעדכנים באופן שוטף בכל החידושים בתחום הווטרינריה, ונמצאים בקשר רציף עם מומחים מובילים בתחומים השונים. אנו מקפידים מדי שנה לנסוע לכנס הווטרינרי הגדול בעולם ללימודי המשך, שנערך בארצות הברית. כמו כן, אנחנו חברים בארגון הרופאים הווטרנירים, ומשתתפים בכנסים הנערכים בארץ במגוון נושאים בתחום התמחותינו.

 

תרומה לקהילה

 
אנו רואים את עצמנו כחלק בלתי-נפרד מהקהילה, ותורמים מזמננו בכל שנה במבצע עיקור וסירוס של חתולי רחוב. בנוסף לכך, אנו עובדים בצמוד לעמותת "תנו לחיות לחיות", ובמסגרת זו אנו מסייעים למאות כלבים וחתולים הזקוקים לטיפול רפואי. העמותה בחרה בנו כמרפאה מומלצת, כפי שתוכלו לראות.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הווטרינרי הטוב ביותר.


 
 
חיסונים לכלבים
חיסונים לכלבים
וטרינר בתל מונד
וטרינר בתל מונד
וטרינר בתל מונד
חיסונים לכלבים